HAKKIMIZDA

2012 yılında Hasan KALAYCI tarafından kurulan HASAN KALAYCI İNŞAAT VE TİC. LTD. ŞTİ. yaptığı büyük atılımlar ve gerçekleştirdiği projelerle kısa sürede, Ankara, Konya, Bolu ve Kırıkkale İnşaat Sektörünün önemli ve güvenilir firmalardan biri haline gelmiştir.

Dinamik, İdealist kadrosu ve atılımcı karakteri ile büyük işlere imza atan HASAN KALAYCI İNŞAAT, gercekleştirdiği tüm projelerde, en ince ayrıntıdan başlayarak daima en iyiyi ve en kaliteliyi hedeflemiştir.

Gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak değişen beklentilere en doğru çözümlerle yanıtlar üreten Firmamız, toplam kalite ve uzmanlığa verdiği öneme paralel olarak, bilimsel bakış açısıyla sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları yaratmayı ilke edinmiştir.

Firmamız taahhüt ettiği, bitirdiği ve halen devam eden işlerini; çevreye zarar vermeden, yetişmiş tecrübeli teknik kadrosu, makine ve ekipman parkı ile tüm dünya standartları ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sistemleri çerçevesinde başarıyla yöneteceğini kanıtlamaktadır.
Hasan Kalaycı İnşaat